Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
Září 2019
Po Út St Čt So Ne
     
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30  

Jak výcvik psa probíhá

výcvik psů v PrazeVýcvik psů provádíme pozitivními metodami, pro tresty u nás není místo. Vždy se snažíme najít ideální výcvikovou metodu přímo na míru vám a vašemu psovi. Pokud vám naše metoda nebude vyhovovat, pokusíme se najít jinou. Výcvik psa probíhá metodou pozitivního posilování. Zjednodušeně řečeno: pes opakuje chování, za které byl odměněn. Z toho vyplývá fakt, že pes nebude opakovat chování, za které odměněn nebyl a tak nakonec nežádoucí chování vyhasne. Nežádoucí chování je tak nahrazeno chováním žádoucím, za které je pes odměňován.
Můžete si vybrat, jestli budete chtít cvičit psa pomocí navádění, tvarování nebo zachycení. Pokud budete mít zájem, naučíme vás pracovat s klikrem. Klikr je poslední dobou často využívaná pomůcka při výcviku psů. Je to jakýsi plíšek, který vydává cvakavé zvuky a tak dává psovi signál, že udělal něco správně a tak bude odměněn.

Jak objednat výcvik psa?

  1. Nejdříve nás kontaktujte přes tento formulář závazné objednávky. Nezapomeňte nám sdělit věk a plemeno svého psa a jestli má nějaké zkušenosti s výcvikem. Také je pro nás důležitá informace kde, kdy a jak často by se vám výcvik psa hodil.
  2. Budeme vás kontaktovat s informací, kdo bude vašeho psa cvičit. Zároveň se s vámi domluvíme na termínu první schůzky, která je zdarma. Na první schůzce se seznámíte nejen se slečnou na výcvik psa a ona s ním, ale řeknete si také, jaké jsou vaše cíle a společně dáte dohromady výcvikový plán.
  3. Každý výcvik psa platíte přímo slečně, která psa cvičí. Pokud se jedná o výcvik psa s hlídáním, již při rezervaci termínu probíhá platba nevratné zálohy 30-50 % a zbytek po hlídání psa.