Průběh výcviku psa

výcvik psů v PrazeVýcvik psů provádíme metodou pozitivního posilování, psy netrestáme za nežádoucí chování, ale odměňujeme za to žádoucí. Zjednodušeně řečeno, pes opakuje chování, za které byl odměněn. Z toho vyplývá fakt, že pes nebude opakovat chování, za které odměněn nebyl, a tak nakonec nežádoucí chování vyhasne. Nežádoucí chování je tak nahrazeno chováním žádoucím, za které je pes odměňován.
Důležité je si uvědomit, že výcvikové hodiny slouží jako ukázka postupu výcviku psa a náprava chyb, kterých se při výcviku psa dopouštíte. Tyto hodiny nenahradí výcvik psa, který se ním budete muset dělat doma. Nelze očekávat, že se pes vycvičí při jedné výcvikové hodině týdně, je třeba trénovat se psem denně v krátkých intervalech. Můžete si vybrat, jestli budete chtít cvičit psa pomocí navádění, tvarování nebo zachycení. Pokud budete mít zájem, naučíme vás pracovat s klikrem. Klikr poslední dobou často využívaná oblíbená pomůcka při výcviku psů.
Vždy se snažíme najít ideální výcvikovou metodu přímo na míru vám a vašemu psovi. Pokud vám naše metoda nebude vyhovovat, najdeme pro vás jinou.

Jak objednat výcvik psa?

  1. Nejdříve nás kontaktujte přes tento formulář. Nezapomeňte připsat věk a plemeno psa a jestli má nějaké zkušenosti s výchovou a výcvikem. Také je pro nás důležitá informace kde, kdy a jak často by se vám výcvik psa hodil.
  2. Budeme vás kontaktovat s informací, kdo bude vašeho psa cvičit. Zároveň se s vámi domluvíme na termínu první schůzky, která je ZDARMA. Na první schůzce se seznámíte nejen se slečnou na výcvik psa a ona s vámi, ale řeknete si také, jaké jsou vaše cíle a společně dáte dohromady individuální výcvikový plán
  3. Každý výcvik psa se platí přímo po výcvikové lekci. Pokud se jedná o výcvik psa s hlídáním, již při rezervaci termínu je vyžadována platba nevratné zálohy 30-50 % se splatností 7 dní, zbylá částka se platí 3 dny před hlídáním. Možnosti plateb najdete zde.

Jak objednat plán pro separační úzkost?

  1. Vyplňte tento formulář.
  2. Domluvíme si termín osobní schůzky, kde proběhne i platba.
  3. Dostanete od nás terapeutický plán.
  4. Překážky nebo problémy v postupu léčby budeme dále probírat formou konzultace.