Vyzkoušejte výcviková videa

Zkoušeli jste svého psa doma trénovat, ale nejde vám to? Nechcete se ale smířit s tím, že nebude umět základní povely a bude neovladatelný? Nejlepší a nejlevnější variantou pro vás bude online výcvik v online psí škole. Jestli nechcete kupovat zajíce v pytli, vyzkušejte lekci zdarma, ať víte, do čeho jdete.

Kdo s vámi bude pejsky cvičit?

Úžasná trenérka psů Veronika s pejsky Akimem a Merlinem vám pomůže se základním výcvikem psů a trénováním základní poslušnosti v kurzu Základní poslušnost. Vysvětlí vám, jaké jsou principy pozitivního výcviku psa, a co je to klikr a jak s ním pracovat. Součástí kurzu je i individuální poradenství. Protože je Veronika zároveň specialistkou na psí triky, vytvořila pro vás i speciální online Kurz psích triků.
Trenérka psů Zdeňka se svou fenkou Malinou je specialistkou na problémové chování psů a v kurzu Problémové chování vám pomůže lecos z psího repertoáru nežádnoucího chování vyřešit.
S online psí školou bude výcvik bavit vás i psa!

online psí škola

Pochopte, jak pes přemýšlí

Velmi vám doporučuji knihu Neštěkej na svého psa od českého autora, který vám vysvětlí, jak pes přemýšlí, a provede vás velmi srozumitelně krok po kroku psím výcvikem. Autor knihy vás provede výchovou a pozitivní metodou výcviku psa, pomůže vám vyřešit problémové chování vašeho psa, naučí vás používat klikr a provádět jednotlivé cviky se psem správně.
Tištěnou knihu Neštěkej na svého psa najdete tady, audioknihu v odkazu v obrázku níže.Neštěkej na svého psa

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *