Nevíte si rady?

O výcviku psa si něco přečtěte nebo poslechněte

Velmi doporučuji knihu Neštěkej na svého psa od Tomáše Nusharta, který vás ve své knize srozumitelně provede problematikou jednotlivých cviků krok po kroku. Autor knihy vám pomůže pochopit psí myšlení, provede vás technikou výcviku psa pozitivní metodou, vyřeší s vámi nejčastější problémové chování psů, naučí vás používat klikr a učit a provádět jednotlivé povely se psem správně.
Tištěnou knihu Neštěkej na svého psa najdete tady, audioknihu v odkazu v obrázku níže.

Neštěkej na svého psa

Dále velmi doporučuji úžasnou knihu Neznám druhé takové zvíře, jako je pes od velmi známého trenéra psů a jiných zvířat Františka Šusty, který vás provede myšlením a chováním psa a svými jedinečnými výcvikovými metodami a triky. Tištěná kniha je k dostání tady a audioverze v obrázkovém odkazu níže.

Neznám druhé takové zvíře, jako je pes

 

Vyzkoušejte výcviková videa

Zkoušeli jste svého psa doma trénovat, ale nejde vám to? Nechcete se ale smířit s tím, že nebude umět základní povely a bude neovladatelný? Nejlepší variantou pro vás bude online výcvik psů v online psí škole. Trenérky nabízí lekci zdarma, takže dopředu víte, do čeho jdete.

Kdo s vámi bude pejsky cvičit online?

Úžasná trenérka psů Veronika s pejsky Akimem a Merlinem vám pomůže se základním výcvikem psů a trénováním základní poslušnosti v kurzu Základní poslušnost. Vysvětlí vám, jaké jsou principy pozitivního výcviku psa, a co je to klikr a jak s ním pracovat. Součástí kurzu je i individuální poradenství. Protože je Veronika zároveň specialistkou na psí triky, vytvořila pro vás i speciální online Kurz psích triků.
Trenérka psů Zdeňka se svou fenkou Malinou je specialistkou na problémové chování psů a v kurzu Problémové chování vám pomůže lecos z psího repertoáru nežádnoucího chování vyřešit.
S online psí školou bude výcvik bavit vás i psa! Klikněte na obrázek. Výcvik psů online

Pokud si s výcvikem nebo výchovou svého psa nevíte rady, napište nám dolů do komentářů, poradíme vám.

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *